0258 212 62 28
Hakkımızda


Firmamız sektöründe Denizli,Bodrum,Kuşadası,Marmaris bölgesinde ve Türkiye de bir ilki gerçekleştirerek kişiye özel dekorasyonda TAM KADRO-TAM ÜRETİM çalışmaktadır.Çalışanlarımız arasında dekorasyon işleri için gerekli tüm ustalar maaşlı ve sigortalıdır.Aracı değil,üretici ve uygulayıcı bir firma olarak hem malzeme kalitesini hem işçilik kalitesini ön planda tutarak sadece estetiği değil ekonomikliği de işlerimize taşıyoruz.Kalite ve ekonomi de optimum çözümler arıyorsanız doğru yerdesiniz. 

Denizli de yıllardır anahtar teslimi dekorasyon anlayışını tam anlamıyla uygulayan ilk ve tek firma olmanın gururunu yaşıyoruz. 2020 yılı itibariyle 1500+ müşteri referansıyla çalışıyoruz. 

Başarımızın sırrı:... 

1. İşçi Mutluluğu 
Usta,kalfa,çırak,tekniker,mühendis,mimar,şöför…..tüm çalışanlar bünyemizde sigortalı,maaşlı ve sosyal imkanlara sahip olarak çalıştığı için mutludur.Mutlu insanlardan da kaliteli işler çıkar. 

2. Firma Sorumluluğu 
Sözleşmelerimizde "iş teslim tarihi" ibaresini önemli bir ibare olarak düşündüğümüzden müşterilerimizin planlarına saygı duyuyor ve işi teslim tarihinden önce bitirmek için varımızı yoğumuzu ortaya koyuyoruz. 

3. Kullanılan İş Aletleri 
"Alet işler el övünür" sözü bizim için temel çıkış noktası.Teknolojiyi yakından takip ediyoruz.Dijital elektronik ölçü aletleri,elektrikli makineler ve tasarıma uygun edevatları sürekli temin edip,hem işleri hızlandırıyor,hem de kaliteyi artırıyoruz.

4. Kontrol Mekanizması 
Yapılan işlerde inşaatlardaki çalışmaları yakından takip eden teknik kadromuz karşılaşılan sorunlara hızlı bir şekilde çözüm üretip işi zaman kaybına uğratmıyor. 

5. Satın Alma İşleri 
Sizlere sunduğumuz markalar,yoğun araştırmalarımız sonucu hem kaliteyi,hem estetiği,hem de ekonomiyi aynı kefeye koyan markalardır.Toplu alımlar yapıp fiyatları aşağı çekiyoruz.Bu sayede hem siz kazanıyor,hem biz kazanıyoruz. 

6. Mobilya İmalatı 
Mobilya tasarım atölyemiz son teknoloji makinelerle üretim yapmakta.Kendi üretimimiz ürünler ile fabrikasyon yardımcı ürünleri harmanlayıp modern çizgiyle sizlere sunuyoruz. 

7. Müşteri Mutluluğu 
Malumunuz ince inşaat işlerinde kalem sayısı oldukça fazla.Bu kadar detaylı işlerin içinden alnımızın akıyla çıkmanın mutluluğunu sizin yüzünüzdeki tebessümle yaşıyor ve bir sonraki işimize o enerjiyle başlıyoruz.


 
AHŞAP MERDİVEN
ASMA TAVAN
BANYO TADİLATI
DOLAP KAPAK DEĞİŞİMİ
DUVAR KAĞIDI
ELEKTRİK VE AYDINLATMA
FARKLI TASARIMLAR
GİYİNME ODASI ELBİSE D.
Instagram - Facebook
İÇ KAPILAR
LAMİNAT PARKE
MAKYAJ MASASI
MUTFAK MODELLERİ
TELEVİZYON ÜNİTESİ
VESTİYER-PORTMANTO
YAZLIK VİLLA TADİLATI
Telefon :
0258 212 62 28
Showroom :
İncilipınar Cad. No: 70 Forum Çamlık Altı DENİZLİ
Facebook :
Bizi Beğenin
Instagram :
Bizi Takip Edin


MEGA DİJİTAL MEDYA