Kurumsal

Firmamız sektöründe Denizli, Bodrum, Kuşadası, Marmaris bölgesinde kişiye özel dekorasyonda TAM KADRO-TAM ÜRETİM çalışmaktadır. Çalışanlarımız arasında dekorasyon işleri için gerekli tüm ustalar maaşlı ve sigortalıdır. Aracı değil, üretici ve uygulayıcı bir firma olarak hem malzeme kalitesini hem işçilik kalitesini ön planda tutarak sadece estetiği değil ekonomikliği de işlerimize taşıyoruz.
Kalite ve ekonomi de optimum çözümler arıyorsanız doğru yerdesiniz. 

1700+ Müşteri Referansı Tesadüf Değil!

Denizli de yıllardır anahtar teslimi dekorasyon anlayışını tam anlamıyla uygulayan ilk ve tek firma olmanın gururunu yaşıyoruz. 2021 yılı itibariyle 1700+ müşteri referansıyla çalışıyoruz. 

Başarımızın Sırrı Ne?

01.

İşçi Mutluluğu

Usta,kalfa,çırak,tekniker,mühendis,mimar,şoför….
Tüm çalışanlar bünyemizde sigortalı,maaşlı ve sosyal imkanlara sahip olarak çalıştığı için mutludur.Mutlu insanlardan kaliteli işler çıkar. 

02.

Firma Sorumluluğu

Sözleşmelerimizde "iş teslim tarihi" önemli bir ibare olarak düşündüğümüzden müşterilerimizin planlarına saygı duyuyor ve işi teslim tarihinden önce bitirmek için varımızı yoğumuzu ortaya koyuyoruz.

03.

Kullanılan İş Aletleri

"Alet işler el övünür" sözü bizim için temel çıkış noktası.Teknolojiyi yakından takip ediyoruz.Dijital elektronik ölçü aletleri,elektrikli makineler ve tasarıma uygun edevatları sürekli temin edip,hem işleri hızlandırıyor,hem de kaliteyi artırıyoruz.

04.

Kontrol Mekanizması 

Yapılan işlerde inşaatlardaki çalışmaları yakından takip eden teknik kadromuz karşılaşılan sorunlara hızlı bir şekilde çözüm üretip işi zaman kaybına uğratmıyor

05.

Satın Alma İşleri 

Sizlere sunduğumuz markalar,yoğun araştırmalarımız sonucu hem kaliteyi,hem estetiği,hem de ekonomiyi aynı kefeye koyan markalardır.Toplu alımlar yapıp fiyatları aşağı çekiyoruz.Bu sayede hem siz kazanıyor,hem biz kazanıyoruz.

06.

Mobilya İmalatı

Mobilya tasarım atölyemiz son teknoloji makinelerle üretim yapmakta.Kendi üretimimiz ürünler ile fabrikasyon yardımcı ürünleri harmanlayıp modern çizgiyle sizlere sunuyoruz.

07.

Müşteri Mutluluğu

Malumunuz ince inşaat işlerinde kalem sayısı oldukça fazla.Bu kadar detaylı işlerin içinden alnımızın akıyla çıkmanın mutluluğunu sizin yüzünüzdeki tebessümle yaşıyor ve bir sonraki işimize o enerjiyle başlıyoruz.

Ekibimiz

A.Aydın Y.
İnşaat Müh. / Yönetici

Berrin Y.
Yönetici Y.

Ali A.
Ayhan S.
Oğuzhan T.
Aykut Ü.
Halil Y. 
Nazım C.

Ömer Ali Ü.
Ahmet A.
Ümit S.
Emin K.
Mehmet İ.
Alperen A.
Cemal E.
Hakan U.

Ümit S.
Elektrik Ustası

Emin K.
Alçı - Boya Uygulama Ustası

Denizli de yıllardır anahtar teslimi dekorasyon anlayışını tam anlamıyla uygulayan ilk ve tek firma olmanın gururunu yaşıyoruz. 2021 yılı itibariyle 1700+ müşteri referansıyla çalışıyoruz.