0258 212 62 28
YAZLIK VİLLA TADİLATI / SIVA BOYA YALITIM


İç duvarlarda ve tavanda oluşan nem(rutubet) ,sıva kalkmaları ,yeşil küf ve mantar oluşumu ,boya kalkması,ıslaklık hissi gibi durumlarda ilk bakacağımız yerler sırasıyla binanın en üst teras kısmı,dış yan üst cepheleri,dış yan alt cepheleri ve zemine bitişik olan toprak seviyesidir.

Çatı örtüsü(kiremit) olmayan evlerin teras zemininde oluşan tesviye ve sıva çatlakları,fayans-seramik derz aralarında oluşan çatlaklar,su giderlerinde oluşan tıkanıklıklar,yer sifonlarının yanlış uygulaması,parapetlerde koruyucu malzeme veya denizlik mermerlerinin konulmaması,su deposu veya güneş enerjisi ekipmanlarında oluşan çatlaklıklar,gibi etkenlerden dolayı teraslardan alt tavanlara ve duvarlara nem alma kolaylaşır.

Yine aynı şekilde binanın yan cephelerinde zamanla güneş,rüzgar ve yağmur gibi doğa koşullarının etkisiyle sıva ve boya çatlakları oluşabilir.Bu bölgelerin periyodik aralıklarla uygun sıva ve boya tamiratı veya yenilemesi yapılmaz ise iç duvarlarınızda oluşacak küf,sıva kabarması,nem hissi gayet normal olacaktır.

Binaların temel toprak kısmına yakın veya toprak örtülü yüzeylerinde yağmur suyu,bahçe sulama suyu veya zemin suyundan kaynaklı rutubet alma olayları da sıklıkla gözlenmektedir.

·         Bu tip olaylar  bazı insanları evinden soğutur, kullanmak ve kalmak istemez. Kimi zaman satmak ister.

·         Bu işlerle kim uğraşacak, nasıl çözülecek hissiyatına kapılan da olur.

·         Bu işlerin çok uzun süreceği de halk arasında yaygındır.

Aslında durum bu kadar karmaşık değildir.

İyi bir planlama ile bu sorunların tamamının önüne geçilebilir.

Firmamız bu anlamda yılların birikimi ve profesyonel kadrosu ile zamanında iş teslimini  yazılı sözleşmeli çalışma şekli ile ispat etmiş 15 yıllık mutlu müşteri referansıyla hizmet vermektedir.

Mantolama , sıva , mineral sıva , izolasyon sıvası , dış  ve iç cephe duvar boyalarında Filli Boya,Polisan,DYO,Marshall,Alligatör,Jotun yalıtımda Basf,İzocam,Weber gibi kendini ispatlamış markaların dışına asla çıkmamaktadır.

Tüm ürünlerde izolasyon sorununa yönelik ürün seçimi, firmamızda çalışan konuya hakim tekniker,mühendis veya mimar tarafından seçilerek yalıtım sorununa tam çözüm sağlanmaktadır.

WhatsaApp Destek

 
AHŞAP MERDİVEN
ASMA TAVAN
BANYO TADİLATI
DOLAP KAPAK DEĞİŞİMİ
DUVAR KAĞIDI
ELEKTRİK VE AYDINLATMA
FARKLI TASARIMLAR
GİYİNME ODASI ELBİSE D.
Instagram - Facebook
İÇ KAPILAR
LAMİNAT PARKE
MAKYAJ MASASI
MUTFAK MODELLERİ
TELEVİZYON ÜNİTESİ
VESTİYER-PORTMANTO
YAZLIK VİLLA TADİLATI
Telefon :
0258 212 62 28
Showroom :
İncilipınar Cad. No: 70 Forum Çamlık Altı DENİZLİ
Facebook :
Bizi Beğenin
Instagram :
Bizi Takip Edin


MEGA DİJİTAL MEDYA