0258 212 62 28
YAZLIK VİLLA TADİLATI


  • Bodrum,Kuşadası ve Marmaris bölgesinde yazlık ev veya villa tadilatlarında anahtar teslimi uygulamaları AYYAPI'da.


  • Denizli şirket merkezinden gelen özel usta kadromuzla,uygun fiyat ve işçilik garantisi hizmetinin farkını siz de yaşamak istiyorsanız lütfen bize ulaşın.


  • Dış cephe boya sıva ve bahçe izolasyonu,çatı su deposu ve hidrofor,teras büyütme,pen doğramalar,mutfak,banyo ve tüm mobilya uygulamaları,iç merdiven,ferforje demir işleri,bahçe peyzajı,havuz uygulaması ve yalıtımı,elektrik ve aydınlatma,su tesisatı düzenleme işlerinin anahtar teslimi olarak profesyonel bir kadro ile yapılmasını istemez miydiniz?


  • Siz de yeni sezona yeni  güzelliklerle girip tatilin keyfini yaşamak için şimdiden sözleşmenizi yapın , hem fiyat farkı riskini ortadan kaldırın, hem de yerinizi ayırtın.*


  • *Firmamız  her sezon tadilat mevsimi olan  Ekim-Mayıs dönemleri arasında en fazla 10 adet yazlık tadilatı projesi gerçekleştirme kapasitesindedir. Önceden yapılan sözleşmeler ile sezonluk tadilat programlarımız netleşmektedir.


  • *Tüm ustalar Denizli merkezden gönderilmekte olup, profesyonel, disiplinli ve çalışma odaklıdır. İl dışındaki müşterilerimize uygulamalarla ilgili gelişmeler,tadilattaki güncel ilerlemeler  muhtelif aralıklarla görüntülü arama ile ulaştırılmaktadır.


      • T: +90 258 212 62 28

WhatsaApp Destek

 

 
SIVA BOYA YALITIM

 
BAHÇE DÜZENLEME

 
SU DEPOSU & HİDROFOR
AHŞAP MERDİVEN
ASMA TAVAN
BANYO TADİLATI
DOLAP KAPAK DEĞİŞİMİ
DUVAR KAĞIDI
ELEKTRİK VE AYDINLATMA
FARKLI TASARIMLAR
GİYİNME ODASI ELBİSE D.
Instagram - Facebook
İÇ KAPILAR
LAMİNAT PARKE
MAKYAJ MASASI
MUTFAK MODELLERİ
TELEVİZYON ÜNİTESİ
VESTİYER-PORTMANTO
YAZLIK VİLLA TADİLATI
Telefon :
0258 212 62 28
Showroom :
İncilipınar Cad. No: 70 Forum Çamlık Altı DENİZLİ
Facebook :
Bizi Beğenin
Instagram :
Bizi Takip Edin


MEGA DİJİTAL MEDYA