0258 212 62 28
BANYO TADİLATI


Banyonuzu güzelleştirmek artık çok pratik…    

Banyonuzun ölçüsü ne olursa olsun, ne kadar çok para harcarsanız harcayın, eğer iyi planlanmamış bir tasarım yapılırsa banyo dekorasyonunda sonuç hüsran olacaktır.Yine aynı şekilde ne kadar iyi planlanmış bir tasarım yaptırırsanız yaptırın, eğer kaliteli ustalar tarafından döşenmemiş seramikleriniz fayanslarınız var ise yine hüsranla karşılaşırsınız.   

Tam da bu noktada Ayyapı olarak öncelikle planlanmış kullanışlı bir tasarım yapıyoruz, sonra da işinin uzmanı ekibimizle işi teslim ediyoruz.           

Banyo dekarosyonunda duş teknesi, duş kabini  seçiminde öncelikle uygulama alanının uygunluğu kontrol edilmelidir. Su tesisatlarının yerleşiminde hatalar var ise veya seçilen duş sistemine uygun değilse fayans uygulaması öncesinde yeni yerlerine taşınmalıdır. Bu tür tesisat konularının en baştan düşünülerek yapılması daha doğru olacaktır. 

Banyo tavanında üst katın tesisat borularını gizlemek için asma tavan uygulaması yapılmaktadır. Kullanılacak asma tavan malzemesinde yalıtımlı alçıpan,plastik veya karolam tercih edilebilir.

Banyolarda kullanılacak armatürlerde kaliteli ve servis garantili olmalıdır. Termostatik banyo bataryaları son yıllarda oldukça moda olmasına rağmen , basınçsız su tesisatlarında verim alınamamaktadır. Uzman yardımıyla ürün tercih edilmesi en doğru karar olacaktır..
WhatsaApp Destek

 

 
FİYAT BİLGİSİ

 
BANYO DOLAPLARI

 
DUVAR SERAMİKLERİ

 
ZEMİN DÖŞEMELERİ

 
MUTFAK TEZGAH ARASI

 
LAVABO & VİTRİFİYE
AHŞAP MERDİVEN
ASMA TAVAN
BANYO TADİLATI
DOLAP KAPAK DEĞİŞİMİ
DUVAR KAĞIDI
ELEKTRİK VE AYDINLATMA
FARKLI TASARIMLAR
GİYİNME ODASI ELBİSE D.
Instagram - Facebook
İÇ KAPILAR
LAMİNAT PARKE
MAKYAJ MASASI
MUTFAK MODELLERİ
TELEVİZYON ÜNİTESİ
VESTİYER-PORTMANTO
YAZLIK VİLLA TADİLATI
Telefon :
0258 212 62 28
Showroom :
İncilipınar Cad. No: 70 Forum Çamlık Altı DENİZLİ
Facebook :
Bizi Beğenin
Instagram :
Bizi Takip Edin


MEGA DİJİTAL MEDYA